As if!
(ph. Daria Szczurek/ blazer: vintage, shirt: vintage, skirt:vintage, shoes: TjMaxx, backpack: Promod)

 When ever I have a bad day and all I want to do is just lay around the house, I usually put on something comfy and watch the best 90's teen movie "Clueless". Cher was the perfect girl to relate to: beautiful, smart, well dressed and bubbly. She would always had a witty explanation for her actions and never gave in. I loved that both of our names started with a "C"; I named my blog after that movie because she felt, what I felt when it came to the core of things - clueless. And since it is the 20th anniversary since the movie's release, I had to take advantage of that (and this yellow blazer) to show my appreciation to "Clueless". To another 20 years! Have a lovely week (and good luck with the new school year everyone!).    

Kiedy miewam gorszy dzień i tylko pragnę leżyć na kanapie, często zakładam coś wygodnego i   włączam najlepszy film dla nastolatków z lat 90-tych "Clueless". Cher, moim zdaniem, była idealną dziewczyną do naśladowania: piękna, mądra, zawsze ładnie ubrana i milutka. Zawsze miała zabawne powody za jej czynami i nigdy nie dwała się innym. Kocham to, że obie nasze imiona zaczyną na literę "C". Nazwałam swojego bloga na cześć filmu bo czuła, co ja czułam jeśli chodzi o podstawy rzeczy- "clueless". I z powodu tego, że to 20 rocznica od wypuszczenia filmu musiałam wykorzystać okazję (oraz tą żółtą marynarkę), żeby pokazać wyrazy uznania. Życzę następnych, pamiętliwych 20 lat! Miłego tygodnia wszystkim (i powodzenia z nowym rokiem szkolnym!). 


Share this:

, , , , ,

CONVERSATION

3 comments:

  1. Wspaniałe miejsce, ty wyglądasz jeszcze lepiej. Poza tym nie wiem, czy ktoś Ci to mówił, ale jesteś bardzo podobna do Kasi Struss. Ja też nie wiedziałem o slow joggingu. Bardzo fajny post. Świetnie wszystko opisałaś!
    Serdecznie zapraszam na przegląd 832 stronicowego (najważniejszego w roku) wrześniowego numeru Vogue USA z Beyoncé na okładce. Będą sesje, dużo pięknych kampanii reklamowych i newsów ze świata mody, kultury i sztuki!
    www.gabriel-data.blogspot.com - MY BLOG
    Fashion Projects

    ReplyDelete