Pretty in Pink

Sometimes wearing pink is a good thing. I mean that you won’t always look like a little kid or a crazy mainstream. People think that pink is for wearing at the 2013 Oscars or Valentine’s Day. Well no –though I wear black, navy, gray or white a lot of times there are some days where my inner girly-girl (and the stylist from “Funny Face”) says “Think pink!” And this doesn’t only refers to this color but crazy print, bright colors or anything out of the box. And saying to myself that if it feels wrong then it looks right really helps. I try not to be scared of something that makes people look at me because at the end of the day I feel good and I know that I will be someone important in fashion. That’s the fun thing about fashion – you wear what you want and where you want to wear it. Now if you have a pink coat (like moi) then go out with your friends and embrace that pink coat!


Czasami noszenie różowego to coś przyjemne. Chodzi o to, że nie będziesz zawsze wyglądała jak małe dziecko lub jak plastik. Ludzie myślą, że róż można założyć podczas 2013 Oscarów albo w Walentyntki . Nie prawda – może i często noszę czernie, szarości, granaty lub biel lecz są takie dni, gdzie moja wewnętrzna mała słodka strona (i stylista z „Zabawnej Buzi”) mówi „Myśl różowo!” I ta myśl nie tylko dotyczy do tego koloru ale szalone wydruki, jasne kolory lub jakieś inne „dziwne” rzeczy. Mówiąc do siebie jak złe się czuję w tym co jestem ubrana to na pewno dobrze wygląda naprawdę pomaga! Próbuję się nie bać rzeczy co może wywołać dziwne miny u ludzi bo pod koniec dnia czuję się dobrze i wiem, że ja będę w przyszłości kimś ważnym w świecie mody. To właśnie jest cudowne w modzie – zakładasz co chcesz i kiedy chcesz. Czyli jak macie różowy płaszcz (jak moi) to idz na miasto z przyjaciółmi i wyeksponuj ten różowy płaszcz!


P.S Znacie może jakieś dobre programy do przerabiania zdjęć ?                                                                                                   

P.S Do you guys know a good program for fixing pictures ?

(Coat: Pull&Bear, Tights: Promod, Shoes: Promod, Hat: Bijou Brigitte)

Share this:

, ,

CONVERSATION

4 comments:

 1. Polecam każdego Potoshopa. Jeśli nie straszy Cię ściąganie z internetu z torrentów to ściągnij, a jeśli chcesz legalnie to kup, ale mówię Ci - tanio raczej nie znajdziesz. :) Ale również polecam Photoscape'a! Jednakże, jak już mówiłam, tu chodzi o samą jakość zdjęć. Są poruszone i trochę naświetlone. Pewnie z czasem będzie lepiej, jest dobrze! :) Pozdrawiam, xx.

  ReplyDelete
 2. I really really like your blog and highly encourage you to come by mine ;)! Seriously, maybe we can follow each other?

  xx

  ReplyDelete
  Replies
  1. Of course we can follow each other and you have a great blog ! xox

   Delete